Poutní vrch
olej, plátno, lepenka, 2022, 32,5 x 32,5 cm, sign. PD AK 22
ID: 274608
Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2023 19:37
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
ID: 274608
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)