Mostecká věž a Karlův most
litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200
Antiqari.at Radhošťská
studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců
ID: 274454
Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14
Aktuální cena: 140 CZK (6 €)