Loď v zálivu
akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 274432
Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 21:04
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids