Strom v měsíčním svitu
dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíře několik drobných nahnědlých flíčků
Antiqari.at Radhošťská
ID: 274423
Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 21:52
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu