Chalupy
olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám
Provenience: získáno z rodiny autora
ID: 274316
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2023 16:18
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
ID: 274316