Chalupy
olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám
Provenience: získáno z rodiny autora
ID: 274316
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:18
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
ID: 274316