Pohled na město
olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám
Provenience: získáno z rodiny autora
ID: 274315
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 07. 2023 15:34
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
ID: 274315