olej, plátno, 2004, 50,5 x 45 cm, sign. PD Salajka 04
ID: 274213
Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 13:03
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
ID: 274213