olej, plátno, 2004, 50,5 x 45 cm, sign. PD Salajka 04
ID: 274213
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:03
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
ID: 274213