Ves u rybníka
akvarel, papír, 24,5 x 35 cm, sign. PD F. Pontini, rám
ID: 274186
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 12:36
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
ID: 274186