Ves u rybníka
akvarel, papír, 24,5 x 35 cm, sign. PD F. Pontini, rám
ID: 274186
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:36
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
ID: 274186