Pod Zemí
litografie, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 52/55
ID: 274162
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 12:12
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
ID: 274162
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)