Pod Zemí
litografie, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 52/55
ID: 274162
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 274162
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)