Zima na vesnici
olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 274145
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids