Zima na vesnici
olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno
ID: 274145
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:05
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 274145
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)