Les
olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám
ID: 274142
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 11:52
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
ID: 274142
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)