Z Klosterneuburgu
akvarel, běloba, papír, 1901, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Jan Mráček 1901, rám, na papíře drobné skvrnky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 274117
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 18:58
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu