Zahrada z ráje
olej, dřevo, 1991, 49,8 x 35,8 cm, sign. PD Marx 91, na zadní straně štítek s popisem
žák prof. Tröstera na DAMU v Praze
ID: 274086
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:56
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu