litografie, 1977, 12,5 x 8 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta
ID: 274078
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:48
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu