Západ slunce nad mořem
olej, plátno, 41 x 50 cm, sign. PD Kleinermanns, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 274040
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:20
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids