Západ slunce nad mořem
olej, plátno, 41 x 50 cm, sign. PD Kleinermanns, rám
ID: 274040
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:20
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu