Portrét dívky
olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
ID: 274028
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 18:50
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)