Ženy
akvarel, papír, 31,5 x 46,7 cm, sign. PD Vhejna
ID: 273980
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 15:50
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)