Tvář, Motýl
2x litografie, 18 x 11; 13 x 8 cm, sign. PD Halla, č. 4/98
ID: 273975
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 15:45
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)