Kampa
litografie, 1990, 14 x 16,5 cm, sign. PD A. Fuchs 90, pasparta
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 273967
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:21
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu