U okna
akvarel, tuš, tužka, papír, 27 x 17,5 cm, sign. PD Old. Cihelka, rám
žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
ID: 273948
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:28
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu