Jiří Bouda (1934-2015)
Vyhýbka
litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 95
ID: 273937
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2023 16:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**4
Historie příhozu