U baru
litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 273825
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)