Manželské mravy
litografie, 25 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 273824
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2023 15:48
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)