Rozhovor
litografie, 18,3 x 20,2 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 273821
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2023 15:42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)