Klapka
litografie, 24,7 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 273820
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)