Rozkvetlá louka
olej, karton, 1902, 22 x 30 cm, sign. LD RF Wacík 02, rám
ID: 273807
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 12:57
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu