Hon na lišku (Parforsní hon)
olej, plátno, 70,5 x 80 cm, sign. PD Schmitzbonn, rám, Hermann Schmitzbonn (1903-1960), malíř krajin a portrétů, studoval na Düsseldorfské umělecké akademii u Maxe Clarenbacha. Narodil se v Duisburgu, v letech 1944 až 1957 působil v Adenau. Zemřel v sanatoriu ve švýcarské Agře.
ID: 273797
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:26
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu