Na saních
akvarel, tuš, tužka, papír, 30 x 20 cm, sign. LD Old. Cihelka
žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
ID: 273778
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)