Smysl života
olej, plátno, 2007, 150 x 99 cm, sign. LD Cerha Vladimír 2007
ID: 273629
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2023 21:21
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
ID: 273629