Smysl života
olej, plátno, 2007, 150 x 99 cm, sign. LD Cerha Vladimír 2007
ID: 273629
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2023 21:21
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
ID: 273629