Podhůří
olej, plátno, 36,5 x 46,5 cm, sign. PD J. Muhr., rám, malba zašlá
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 270464
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 22:02
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids