Podhůří
olej, plátno, 36,5 x 46,5 cm, sign. PD J. Muhr., rám, malba zašlá
Antiqari.at Radhošťská
ID: 270464
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 22:02
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu