Štramberk
olej, plátno, 1941, 71,5 x 53,5 cm, monogr. LD B.J 41, rám, plátno mírně zašlé a prohnuté, místy drobná krakeláž, rám poškozen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 270455
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:44
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids