Štramberk
olej, plátno, 1941, 71,5 x 53,5 cm, monogr. LD B.J 41, rám, plátno mírně zašlé a prohnuté, místy drobná krakeláž, rám poškozen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 270455
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:44
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)