Z mého pokoje
olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování
Antiqari.at Radhošťská
ID: 270453
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:20
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu