Hrad Střekov
olej, plátno, 51 x 78 cm, sign. PD E. Langer, rám, malba poškozená a zažloutlá, rám na několika místech odštíplý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 270450
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:18
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)