Fénix
akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270410
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:33
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
ID: 270410
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)