Cesta
akvarel, papír, 1997, 30 x 21 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270406
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:29
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
ID: 270406
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)