Pověst o zábradlí II
akvarel, papír, 1997, 22 x 16,5 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270404
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:27
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)