Ty sám jsi bez proměny
akvarel, papír, 1997, 21 x 21 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270402
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:25
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)