Sedmá pečeť
akvarel, papír, 1998, 21 x 17 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270400
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:23
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)