Život
akvarel, papír, 1999, 26 x 16,5 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270399
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:22
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
ID: 270399
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)