Porozumění
akvarel, papír, 1970, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270393
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:16
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)