Děvín
akvarel, papír, 1989, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270392
Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:15
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
ID: 270392
Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)